Hommelvik IL nr 22 av 211

Utmerkelse til Hommelvik ILEtter start i Trondheim onsdag 24. juni og målgang i Østersund lørdag 27. endte Hommelvik ILs deltakere på 22. plass totalt av 211 deltakende lag i årets St. Olavsloppet. Hommelvik var også ett av fem norske lag som mottok en utmerkelse for flest ungdommer i lagoppstillingen. Vi gratulerer.

Deltakeroversikt

Følgende deltkere deltok på de forskjellige etappene for Hommelvik IL

Dag 1

Trondheim – Lade
Jan Thomas Jenssen
Lade – Ranheim
Jan Thomas Jenssen
Ranheim – Malvik
Frank Bjørkli
Malvik – Hommelvik
Tommy Sagmyhr
Hommelvik – Gevingåsen
Marius Renå
Gevingåsen – Stjördal
Ingvill Tønne Pedersen
Stjördal – Framnes
Arnt Gunnar Winther
Framnes – Steinvikholm
Erling Flataker
Steinvikholm – Fattenfjord
Vegard Fossli Stjern
Fattenfjord – Åsenfjord
Sondre Bjørkli
Åsenfjord – Åsen
Hanna Fagrell
Åsen – Ronglan
Andre Lenningsvik
Ronglan – Skogn
Mads Halstadtrø
Skogn – Levanger
Ole Morten Flataker

Dag 2

Levanger – Mule
Jan Thomas Jenssen
Mule – Verdalsöra
Jørgen Valleraunet
Verdalsöra – Stiklestad
Oda Svengård
Stiklestad – Leirådal
Markus Svendgård
Leirådal – Østnesbakkene
Liv Paulsen
Østnesbakkene – Indal
Hedda Aksnes
Indal – Vaterholmen
Oliver Lillefjell
Vaterholmen – Sul
Arnt Gunnar Winther
Sul – St Olavsbrua
Andre Lenningsvik
St Olavsbrua – Sandvika
Bård Aksnes

Dag 3

Sandvika – Kalfjället
Ole Morten Flataker
Kalfjället – Skalsstugan
Sander Haugan Øwre
Skalstugan – Saxån
Jens Nicolai Jenssen
Saxån – Moan
Vegard Fossli Stjern
Moan – Stalltjärnsgropen
Knut Erling Flataker
Stalltjärnsgropen – Bodsjöbränna
Erling Flataker
Bodsjöbränna – Staakurvan
Arnt Gunnar Winther
Staakurvan – Duved
Andre Lenningsvik
Duved – Ängena
Elisabeth Jenssen
Ängena – Åre
Amund Flataker

Dag 4

Åre – Såå
Bård Aksnes
Såå – Undersåker
Simen Smiseth
Undersåker – Undersåkers kyrka
Emil R. Ellingsen
Undersåker kyrka – Järpen
Mads Ellingsen
Järpen – Mörsil
Frank Bjørkli
Mörsil – Andersböle
Odin Aksnes
Andersböle – Bleckåsen
Lisa Renå
Bleckåsen – Slåtte
Oda Svengård
Slåtte – Glösa
Ole Morten Flataker
Glösa – Valne
Mads Halstadtrø
Valne – Nälden
Marcus Sveian Didriksen
Nälden – Västerkälen
Erling Flataker
Västerkälen – Krokom
Ingvill Tønne Pedersen
Krokom – Grönängen
Hermann Aalberg
Grönängen – Ås
Sondre Bjørkli
Ås – Byskogen
Sander Haugan Øwre
Byskogen – Östersund
Hedda Aksnes